Σήμερα: Μαϊ 08, 2024

Αναβολή ημερήσιας επίσκεψης

Αγαπητοί κηδεμόνες,

σας ενημερώνουμε ότι η ημερήσια επίσκεψη στον Ταξιάρχη Χαλκιδικής αναβάλλεται για την επόμενη Παρασκευή 05 Ιουνίου 2015, λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών. Παρακαλούμε όσοι δεν έχετε επιστρέψει τις δηλώσεις συμμετοχής, να το πράξετε άμεσα μέχρι την Τρίτη 02/06. Για οποιαδήποτε πληροφορία - διευκρίνιση μπορείτε να επικοινωνήσετε με τη δ/νση του σχολείου στο τηλέφωνο 2371023915.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΙΣΚΕΨΗΣ

08:30 Αναχώρηση για Ταξιάρχη
09:15 - 11:30 Ξενάγηση στο Δασικό Μουσείο του Α.Π.Θ., περιήγηση στο δάσος του Χολομώντα
12:00 - 16:30 Επίσκεψη στο κτήμα Τζίμης για φαγητό, παιχνίδι και ξεκούραση
17:00 Επιστροφή στον Πολύγυρο

Συμμετοχή: 5 ?

Σας υπενθυμίζουμε επίσης ότι η θεατρική παράσταση "Τα μαγικά μαξιλάρια" δεν θα πραγματοποιηθεί. Τα παιδιά που είχαν πληρώσει το εισιτήριο για την παράσταση και θα έρθουν στην εκδρομή δεν θα φέρουν χρήματα, αλλά μόνο την υπεύθυνη δήλωση συμπληρωμένη. Όσα θα έρθουν στην εκδρομή και δεν είχαν πληρώσει για το θέατρο, θα φέρουν 5 ? και την υπεύθυνη δήλωση.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες της ΣΤ' τάξης θα επιστρέψουν μόνο την υπεύθυνη δήλωση.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες δεν επιτρέπεται να έχουν μαζί τους κινητό τηλέφωνο, ενώ καλό θα ήταν να έχουν μαζί το φαγητό τους, νερό, καπέλο και άνετα ρούχα.